fbpx

Policjanci zatrzymali dilera narkotykowego

Amfetamina

Policjanci zatrzymali dilera narkotykowego. To dwudziestoletni sochaczewianin. Usłyszał już zarzuty, grozi mu minimum 3 lata więzienia.

Dwudziestolatek jest znany policjantom. Rok temu czterokrotnie sprzedał marihuanę, co nie wydaje się niczym złym zważywszy na niższą szkodliwość marihuany od nikotyny. Trzeba jednak nadmienić, że sprzedał ją wtedy 13-latkowi. W ubiegłym miesiącu diler zaczął sprzedaż niebezpiecznych narkotyków, temu samemu dziecku – już 14-letniemu – sprzedał amfetaminę.

Sochaczewski diler został zatrzymany. Dzień później doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzuty sprzedaży marihuany oraz amfetaminy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Wobec młodego mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. Dostał dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i zakaz zbliżania się do nieletniego na odległość mniejszą niż 100 metrów. Za sprzedaż marihuany grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności, natomiast przestępstwo sprzedaży amfetaminy zagrożone jest karą nie krótszą niż 3 lata pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Sochaczewie